Lukáš Hrabal

Aktuálně

 

12. 3. 2023

Kampaň na mou autorskou desku na Donio.cz skončila. Vybralo se v ní 62 590 Kč, což je více než třetina cílové částky. Považuji to za úspěch a jsem za to moc rád. Všem dárcům jsem již poděkoval za podporu a zaslal jim vouchery na budoucí odměny. Stále držíme plánovaný termín vydání alba 1. května. Zbývající peníze budu teď shánět jinou cestou, nicméně práce na desce to nezpomalí, ani to nepovede k omezení plánovaných dotáček a dalších prací ve studiu, aby byl výsledek levnější. Své tvorbě pevně věřím a vnímám ji jako své poslání, proto nebudu dělat žádné kompromisy, pokud jde o kvalitu.

 

20. 2. 2023

Na mojí desce budou také tři duety se zpěvačkami. Jedním z nich je česko-romská Pramice na lávě, kterou ve studiu nedávno krásně nazpívala Katarína Siváková. Krátkou ukázku si můžete poslechnout zde:

 

1. 2. 2023

Chvíle, kdy se slova ztratila - tak zní název další skladby, k níž jsem pro vás vytvořil ukázku. V tuto chvíli už mám nazpíváno osm písní z deseti písní, respektive z jedenácti, když počítám i bonus;-)

 

13. 1. 2023

Další píseň, o jejíž ukázku bych se s vámi rád podělil, se jmenuje Dotek inspirace. Je to vlastně zhudebněná báseň, ze které se rýsuje moc hezká záležitost.

 

8. 1. 2023

Začínám nazpívávat desku „Trochu blíž“ ve studiu Harryton. Současně chci zveřejnit několik ukázek skladeb nazpívaných na hudební základy (takže zdaleka ne finální) formou krátkých videí. Tady je první z nich, píseň Nevěš hlavu, kterou hudební režisér zařadil do stylu „funkový šanson“:-)

 

12. 12. 2022

Den D nastal, kampaň na autorskou desku „Trochu blíž“ byla spuštěna: bit.ly/LukasHrabal. Budu moc rád, když se na tomhle, pro mě velkém a významném, projektu budete podílet spolu se mnou a desku podpoříte. Na oplátku si můžete vybrat z řady odměn od podepsaného CD přes komplet „Trochu blíž všemi smysly“ a soukromý koncert až po možnost podílet se jako sponzor. Za svůj příspěvek dostanete elektronický voucher s uvedením budoucí odměny, který si můžete ponechat, nebo ho někomu věnovat.

 

1. 12. 2022

Ve studiu Harryton byly natočeny základy všech písní desky, kterou jsem nazval „Trochu blíž“. Je to milník, ale ještě zdaleka není hotovo - bude následovat dotáčení dalších nástrojů, živých i elektronických, zpěvy, mix a mastering. To bude také nejnákladnější část zrodu mého velkého projektu. Proto připravuji kampaň na platformě Donio, kde vás za podporu alba čeká řada odměn.

 

2. 10. 2022

V návaznosti na poslední odstavec Příběhu momentálně pracuji na autorské desce. Písně jsou složené, napsané v notách, momentálně domlouváme s hudebníky termíny nahrávání. Deska bude vznikat ve studiu Harryton Tomáše Haranta, se kterým jsem začínal své působení na hudební scéně v autorské dvojici.